Meydan Ard─▒├žl─▒

  • 41m2(Br├╝t)
  • |
  • 1
450.000
─░lan Tarihi23.Eyl├╝l.2020
KategoriSat─▒l─▒k Daire
Br├╝t Metrekare41
Oda Say─▒s─▒1
Kredi DurumuKrediye Uygun / Kredi ─░┼člemlerinizde Yard─▒mc─▒ Olunur

Nejat Erbil Agman

Nejat Erbil Agman

Gayrimenkul Dan─▒┼čman─▒

0 ( 216) 452 2424

(+90) 552 288 0573

emlak(@)mulkalan.com

Soru Sor Teklif Ver

Proje Hakk─▒nda

Meydan Ard─▒çl─▒

Meydan Ard─▒çl─▒, ─░stanbul Avrupa Yakas─▒'n─▒n Esenyurt bölgesinde 67 bin m² arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesidir. Meydan projesi; Özyurtlar ve Baha┼č Holding taraf─▒ndan hayata geçiriliyor. ─░stanbul’un en önemli konut projelerinden biri olan Ard─▒çl─▒ projesi için talep büyük. ─░stanbul’un yeni meydan─▒ Ard─▒çl─▒ konutlar─▒, ─░stanbul Esenyurt’un en önemli noktas─▒nda bulunan Do─čan Arasl─▒ Bulvar─▒ üzerinde hayata geçiriliyor. Proje ─░stanbul’un yeni meydan─▒ olmaya aday. ─░stanbul'un yeni meydan─▒ olacak proje iki ile yedi kat aras─▒nda de─či┼čen yatay mimarisiyle al─▒c─▒lar─▒n─▒ büyülüyor.

Meydan Ard─▒çl─▒ projesinden sat─▒n alaca─č─▒n─▒z dairenizde ister yat─▒r─▒mc─▒ olarak devam edecek isterseniz de ─░stanbul’un yeni meydan─▒ olan Ard─▒çl─▒’n─▒n keyfini ç─▒karacaks─▒n─▒z. Esenyurt'a yap─▒lan proje toplam 27 bloktan olu┼čuyor. 1683 ki┼čiyi ev sahibi yapacak olan Meydan projesinde 121 tane ticari ünite bulunuyor. Ard─▒çl─▒, örnek konutlar─▒yla e┼č zamanl─▒ olarak sat─▒┼ča sunulan ticari üniteleriyle de büyük talep görüyor.

Lokasyonuyla Dikkat Çekiyor!

─░stanbul'a yeni bir ya┼čam meydan─▒ kazand─▒rmak için in┼ča edilen proje al─▒c─▒s─▒na ayr─▒cal─▒kl─▒ bir ya┼čam sunuyor. Ard─▒çl─▒ konut projesinde hayaller hayat buluyor. ─░stanbul’un yeni meydan─▒n da hayat─▒n tad─▒n─▒ ç─▒karacaks─▒n─▒z. Meydan projesi 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden olu┼čmaktad─▒r. Bahçelievler’in giri┼činde, TEM ba─člant─▒ yolunun hemen yan─▒nda in┼ča edilen proje lokasyonuyla dikkat çekiyor.

─░stanbul’un yeni meydan─▒ olarak adland─▒r─▒lan Ard─▒çl─▒, ─░stinye Üniversitesi Liv Hastanesi'ne sadece 200 metre uzakl─▒kta yer al─▒yor. Akbat─▒ AVM’ye 800 metre uzakl─▒kta konumlanan proje, Marmarapark AVM ile Torium AVM’ye ise 5 dakika uzakl─▒kta bulunuyor. 

─░stanbul’un Yeni Meydan─▒: Meydan Ard─▒çl─▒’daki Ayr─▒cal─▒klar 

Ard─▒çl─▒ projesinde sizleri; aç─▒k ve kapal─▒ yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanlar─▒ bekliyor. Hem çocuklar─▒n─▒zla bol bol vakit geçirecek hem de evinizden hiç uzakla┼čmayacaks─▒n─▒z. Ard─▒çl─▒’n─▒n ayr─▒cal─▒klar─▒ al─▒c─▒lar─▒n─▒n yüzünü güldürüyor. Art─▒k spor yapmak için ekstra çaba sarf etmenize gerek yok. Meydan projesinin içerisinde bulunan fitness merkezi ile günün her an─▒nda spor yapabileceksiniz.

Özyurtlar ve Baha┼č Holding taraf─▒ndan in┼ča edilen projede, güvenli─činiz içinde gerekli önlemler al─▒nd─▒. Ard─▒çl─▒ projesinde bulunan; kameral─▒ güvenlik sistemi, özel güvenlik ve görüntülü diyafonlar sayesinde her zaman güvende olaca─č─▒n─▒z bir ya┼čama kavu┼čacaks─▒n─▒z.

Esenyurt'ta bulunan konutlarda; merkezi ─▒s─▒tma, ─▒s─▒ pay ölçer, hidrofor ve asansör bulunmaktad─▒r. Deprem ve yal─▒t─▒m yönetmeli─čine uygun konutlar in┼ča eden projede, her türlü kontrol yap─▒larak yap─▒ denetimi ve zemin etüdüne uygun konutlar hayata geçirilmi┼čtir.

├ťzg├╝n├╝z! Taray─▒c─▒n─▒z bu ├Âzelli─či desteklememektedir.
YOL TAR─░F─░ AL
Barkodu telefonunuz ile okutarak ya da "T─▒kla Git" butonuna basarak yol tarifi alabilir, alternatif g├╝zergahlar─▒ g├Ârerek en k─▒sa ya da en kolay yollardan birini se├žerek gayrimenkul├╝n bulundu─ču noktaya kolayca ula┼čabilirsiniz.
Emlak ilan yol tarifi QR Code T─▒kla Git
G├Âsterim Say─▒s─▒: 129
Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Yeni Sitemizi Nas─▒l Buldunuz?