Casablu

485.000 TL - 1.745.000 TL
Proje Tipi Konut
Proje Durumu Devam Eden
Toplam Proje Alan─▒ 4000 m2
Metrekare Aral─▒─č─▒ 65m2 - 234m2
Konut Say─▒s─▒ 120
Konut Tipleri 1+1 , 1+2 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Ba┼člang─▒├ž Tarihi Ocak 2018
Teslim Tarihi Aral─▒k 2021

Nejat Erbil Agman

Nejat Erbil Agman

Gayrimenkul Dan─▒┼čman─▒

0 ( 216) 452 2424

(+90) 552 288 0573

emlak(@)mulkalan.com

Soru Sor Teklif Ver

Proje Hakk─▒nda

Casablu

Casablu, deniz manzaras─▒n─▒ önünüze seren e┼čsiz konut seçenekleri ile Büyükçekmece’de yükseliyor. Uygun ödeme ko┼čullar─▒ ile al─▒c─▒lar─▒n─▒ bekleyen proje, benzersiz bir ya┼čam deneyimi sunuyor. Emlak konut projeleri aras─▒nda yerini alan Casablu’da 120 konut seçene─či bulunuyor.

Casablu ile Denizin I┼č─▒lt─▒s─▒ Tüm Gün Evinize Dolacak!

Deniz manzaral─▒ konut seçenekleri ile benzersiz bir ya┼čam deneyimi sunan projede 2 blok bulunuyor. A ve B blok olarak ayr─▒lan projede A blo─čun her kat─▒nda 9 daire, B blo─čun her kat─▒nda 11 daire seçene─či bulunuyor. Casablu’daki projelerin %85’i deniz manzaras─▒na sahip. Ayr─▒ca giri┼č kat─▒ndaki konutlarda bahçe kullan─▒m alanlar─▒ bulunuyor. 120 konut bulunan proje,  deniz manzaras─▒ ve her geçen gün yat─▒r─▒m de─čeri yükselen konumu ile al─▒c─▒lar─▒na f─▒rsatlar sunuyor.

Büyükçekmece konut projeleri aras─▒nda yerini alan proje, uygun ödeme ko┼čullar─▒ ile al─▒c─▒lar─▒n─▒ bekliyor. Sat─▒l─▒k daire seçeneklerini, örnek daireler üzerinden inceleyebilir, kendiniz için uygun gördü─čünüz konutu tercih edebilirsiniz. Farkl─▒ daire seçeneklerinin yer ald─▒─č─▒ konutlar─▒n geni┼čli─či 65 m²’den ba┼člay─▒p, 234 m²’ye kadar devam ediyor. Deniz manzaras─▒n─▒ önünüze seren konut seçenekleri ile güzel bir güne ba┼člayacak, ferah bir ortamda ya┼čam─▒n─▒n huzuruna kavu┼čacaks─▒n─▒z.

Geni┼č Ye┼čil Alan Kullan─▒m─▒ ile Do─čay─▒ Hissedeceksiniz!

Casablu, her ayr─▒nt─▒s─▒ özenle dü┼čünülmü┼č mimarisi ve 12 ay boyunca deniz manzaras─▒na sahip olman─▒n keyfini ya┼čayaca─č─▒n─▒z konut seçenekleri ile ─░stanbul’un yeni cazibe merkezi  olan Büyükçekmece’de hayat buluyor. Mutlu ─░n┼čaat taraf─▒ndan geli┼čtirilen proje, 4.000 m²’lik bir alan üzerinde yükseliyor. Projenin 2.300 m²’si ise ye┼čil alanlardan olu┼čuyor. Proje, masmavi ─░stanbul  manzaras─▒n─▒ özel peyzajl─▒ ye┼čil alanlar ile tamaml─▒yor ve konut al─▒c─▒lar─▒ için benzersiz bir ya┼čam alan─▒ sunuyor.

Casablu’da konut al─▒c─▒lar─▒ için her detay─▒n dü┼čünüldü─čü kapal─▒ sosyal alanlar bulunuyor. Sosyal donat─▒lar aras─▒nda sauna, buhar odas─▒, Türk Hamam─▒, yüzme havuzu, fitness alan─▒ gibi imkanlar bulunuyor. ─░stanbul Avrupa Yakas─▒’n─▒n sahili ile ön plana ç─▒kan bölgesi olan Büyükçekemece’de, ayr─▒cal─▒kl─▒ imkanlar sunan proje, A ve B blok olarak ayr─▒lan yap─▒lar ile Mutlu ─░n┼čaat taraf─▒ndan geli┼čtirilmi┼čtir. Proje, ferah ve geni┼č daire seçenekleri ile dikkat çekiyor. Projede yer alan daireler, farkl─▒ metrekare seçenekleri ile ─░stanbul'da konut almak isteyenlerin be─čenisine sunuluyor!

Yat─▒r─▒m De─čeri Yüksek Konutlar

 

─░stanbul deniz manzaral─▒ konut projeleri aras─▒nda yerini alan Casablu, uygun ödeme ko┼čullar─▒ ile al─▒c─▒lar─▒n─▒ bekliyor. Ula┼č─▒m a─člar─▒ ve ba─člant─▒ yollar─▒na yak─▒n lokasyonu ile ┼čehrin yat─▒r─▒m de─čeri en yüksek lokasyonlar─▒ndan biri olan Büyükçekmece, yeni konut projelerinin h─▒z kesmeden geli┼čtirildi─či ve hayata geçirildi─či bölgeler aras─▒nda yerini al─▒yor. Yat─▒r─▒m de─čeri ile dikkat çeken ve konut almak isteyen kitlenin tüm ihtiyaçlar─▒na cevap vermesi ile dikkat çeken Büyükçekmece, özellikle lokasyon özellikleri ile yat─▒r─▒m için en de─čerli lokasyonlardan biri olarak öne ç─▒k─▒yor! 

├ťzg├╝n├╝z! Taray─▒c─▒n─▒z bu ├Âzelli─či desteklememektedir.
G├Âsterim Say─▒s─▒: 113
Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.
Yeni Sitemizi Nas─▒l Buldunuz?